Bernard Cassiere: Produkt
tribal.png

RELAKSACYJNY TRIBAL CIAŁO

Pozwala odkryć starożytne afrykańskie, meksykańskie i polinezyjskie receptury piękna, które relaksują i przywracają rytm i harmonię zgodną z naturą. Oprócz możliwości przeżycia niezapomnianych doznań zmysłowych, zabieg przynosi korzyści skórze, nawilżając ją i wygładzając.

Pakiet do wykonania 12 zabiegów profesjonalnych, zawiera:

1. Olejek z nasion baobabu, drzewa o symbolicznej wartości, znanego z długowieczności i odporności na suszę. Metoda leczenia olejkiem z baobabu stosowana od wieków przez senegalskie kobiety daje efekt wygładzenia i zmięczenia naskórka. Zawiera białka i niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe.
2. Zmielone ziarna meksykańskiej 100% kawy Arabica, bogatej w polifenole i przeciwutleniacze, mającej właściwości odchudzające. wymieszane z olejkiem z baobabu, umożliwiają usunięcie martwych komórek i stymulację mikrokrążenia.
3. Wosk z ekstraktem z opuncji, mającej znaczenie symboliczne już dla meksykańskich Azteków, którzy traktowali ją wyjątkowo, ze względu na jej właściwości przetrwania na pustyni. Produkt o właściwościach intensywnie nawilżających.
4. Balsam Afrodyzjak z olejkiem Monoi de Thaiti.

Pakiet na 12 zabiegów. Opakowanie profesjonalne: 38582